BZX84C13S-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BZX84C13S-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZX84C13S-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER ARRAY 13V SOT363
Ngā Rauemi: BZX84C13S-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZX84C13S-7
Tau Wae BZX84C13S-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ZENER ARRAY 13V SOT363 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4615 pcs Pepa Raraunga BZX84C13S-7.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 13V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6% Pūrere Pūrere Whakarato SOT-363
Raupapa - Mana - Max 200mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Tae Mahi -65°C ~ 150°C Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 30 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode Array 2 Independent 13V 200mW ±6% SOT-363
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100nA @ 8V Whirihoranga 2 Independent