BAS40DW-05-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS40DW-05-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BAS40DW-05-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT363
Ngā Rauemi: BAS40DW-05-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BAS40DW-05-7
Tau Wae BAS40DW-05-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT363 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4644 pcs Pepa Raraunga BAS40DW-05-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 40mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-363 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed