BAS40BRW-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS40BRW-7-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BAS40BRW-7-F
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT363
Ngā Rauemi: BAS40BRW-7-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BAS40BRW-7-F
Tau Wae BAS40BRW-7-F Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT363 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 340986 pcs Pepa Raraunga BAS40BRW-7-F.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 40mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-363 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 5ns
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Ētahi Ingoa BAS40BRW-FDICT Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 2 Pair Series Connection Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 2 Pair Series Connection Schottky 40V 200mA (DC) Surface Mount 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 200nA @ 30V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 200mA (DC)
Tau Wae Tuakiri BAS40BRW
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BAS40BRW-7
BAS40BRW-7
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT363