BAS40BRW-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS40BRW-7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BAS40BRW-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT363
Ngā Rauemi: BAS40BRW-7.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BAS40BRW-7
Tau Wae BAS40BRW-7 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT363 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4389 pcs Pepa Raraunga BAS40BRW-7.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 40mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-363 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Te Whakaora Whakaora (trr) 5ns
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Ētahi Ingoa BAS40BRWDITR Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 2 Pair Series Connection Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 2 Pair Series Connection Schottky 40V 200mA (DC) Surface Mount 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 200nA @ 30V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 200mA (DC)