B3100Q-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
B3100Q-13-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B3100Q-13-F
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC
Ngā Rauemi: B3100Q-13-F.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B3100Q-13-F
Tau Wae B3100Q-13-F Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 213571 pcs Pepa Raraunga B3100Q-13-F.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 790mV @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato SMC Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AB, SMC Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 3A Surface Mount SMC
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A
Capacitance @ Vr, F 100pF @ 4V, 1MHz