B3100-13-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
B3100-13-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B3100-13-F
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC
Ngā Rauemi: B3100-13-F.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B3100-13-F
Tau Wae B3100-13-F Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 214189 pcs Pepa Raraunga B3100-13-F.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 790mV @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato SMC Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Original-Reel®
Paa / Case DO-214AB, SMC Ētahi Ingoa B3100-FDIDKR
Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 3A Surface Mount SMC
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 500µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A
Capacitance @ Vr, F 100pF @ 4V, 1MHz Tau Wae Tuakiri B3100