B3100BE-13
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B3100BE-13
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMB
Ngā Rauemi: B3100BE-13.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B3100BE-13
Tau Wae B3100BE-13 Kaihanga Diodes Incorporated
Whakaahuatanga DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 436272 pcs Pepa Raraunga B3100BE-13.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 790mV @ 3A Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 100V
Pūrere Pūrere Whakarato SMB Tere Fast Recovery = 200mA (Io)
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Te Mahinga Mahi - Ngaru -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Schottky 100V 3A Surface Mount SMB I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 300µA @ 100V
I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 3A Capacitance @ Vr, F 105pF @ 4V, 1MHz