XB3-24DMCM
Digi InternationalDigi International
XB3-24DMCM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XB3-24DMCM
Kaihanga / Waitohu: Digi International
Whakaahuatanga hua RF TXRX MOD ZIGBEE BLE CHIP ANT
Ngā Rauemi: 1.XB3-24DMCM.pdf2.XB3-24DMCM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XB3-24DMCM
Tau Wae XB3-24DMCM Kaihanga Digi International
He Rahinga Kei te wātea 5014 pcs Pepa Raraunga 1.XB3-24DMCM.pdf2.XB3-24DMCM.pdf
Tuhinga o mua 2.1 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa XBee3™ Ngā Waehere Serial I²C, SPI, UART
Whakaaroaro -103dBm RF Family / Paerewa 802.15.4
Tuhinga Bluetooth v4.0, Zigbee® Mana - Whakaputa 19dBm
Packaging Tray Paa / Case 34-SMD Module
Ētahi Ingoa 602-2209 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakatika - Rahi Mahara 1MB Flash, 128kB RAM
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 2.4GHz Raraunga Raraunga 250kbps
Anei - Whakawhiti 135mA I teie nei - Te fariiraa 15mA