XB3-24DMUM
Digi InternationalDigi International
XB3-24DMUM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XB3-24DMUM
Kaihanga / Waitohu: Digi International
Whakaahuatanga hua RF TXRX MOD ZIGBEE BLE U.FL ANT
Ngā Rauemi: 1.XB3-24DMUM.pdf2.XB3-24DMUM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XB3-24DMUM
Tau Wae XB3-24DMUM Kaihanga Digi International
He Rahinga Kei te wātea 5111 pcs Pepa Raraunga 1.XB3-24DMUM.pdf2.XB3-24DMUM.pdf
Tuhinga o mua 2.1 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa XBee3™ Ngā Waehere Serial I²C, SPI, UART
Whakaaroaro -103dBm RF Family / Paerewa 802.15.4
Tuhinga - Mana - Whakaputa 19dBm
Packaging Tray Paa / Case 34-SMD Module
Ētahi Ingoa 602-2208 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakatika DSSS Rahi Mahara 1MB Flash, 128kB RAM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 2.4GHz
Raraunga Raraunga 250kbps Anei - Whakawhiti 135mA
I teie nei - Te fariiraa 15mA Momo Antenna Not Included, U.FL