XB3-24ARM-J
Digi InternationalDigi International
XB3-24ARM-J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XB3-24ARM-J
Kaihanga / Waitohu: Digi International
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE ZIGBEE BLE
Ngā Rauemi: 1.XB3-24ARM-J.pdf2.XB3-24ARM-J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XB3-24ARM-J
Tau Wae XB3-24ARM-J Kaihanga Digi International
He Rahinga Kei te wātea 7034 pcs Pepa Raraunga 1.XB3-24ARM-J.pdf2.XB3-24ARM-J.pdf
Tuhinga o mua 2.1 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa XBee3™ Ngā Waehere Serial I²C, SPI, UART
Whakaaroaro -103dBm RF Family / Paerewa 802.15.4
Tuhinga Bluetooth v4.0, Zigbee® Mana - Whakaputa 8dBm
Packaging Tray Paa / Case 34-SMD Module
Ētahi Ingoa 602-2198 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Whakatika -
Rahi Mahara 1MB Flash, 128kB RAM Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 2.4GHz
Raraunga Raraunga 250kbps Anei - Whakawhiti 40mA
I teie nei - Te fariiraa 15mA Momo Antenna Not Included, Castellation