Q48SC12050NRDH
Delta ElectronicsDelta Electronics
Q48SC12050NRDH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q48SC12050NRDH
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 600W
Ngā Rauemi: Q48SC12050NRDH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
15 pcs
30 pcs
60 pcs
105 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q48SC12050NRDH
Tau Wae Q48SC12050NRDH Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 600W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1259 pcs Pepa Raraunga Q48SC12050NRDH.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module, Digital Rahi / Rahi 2.30" L x 1.45" W x 0.50" H (58.4mm x 36.8mm x 12.7mm)
Raupapa Delphi Q48SC Mana (Watts) 600W
Packaging Tray Paa / Case 16-DIP Module, 1/4 Brick
Ētahi Ingoa 941-1753 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
He pai 94.2% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module, Digital DC DC Converter 1 Output 12V 50A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 50A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low