Q48SC12025NRDH
Delta ElectronicsDelta Electronics
Q48SC12025NRDH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: Q48SC12025NRDH
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 300W
Ngā Rauemi: Q48SC12025NRDH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q48SC12025NRDH
Tau Wae Q48SC12025NRDH Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1695 pcs Pepa Raraunga Q48SC12025NRDH.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 1.5kV Momotuhi - Input (Min) 36V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V Momo Isolated Module, Digital
Pūrere Pūrere Whakarato Quarter Brick Rahi / Rahi 2.30" L x 1.45" W x 0.50" H (58.4mm x 36.8mm x 12.7mm)
Raupapa Delphi Q48SC Mana (Watts) 300W
Packaging Tray Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 95.1% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module, Digital DC DC Converter 1 Output 12V 25A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 25A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low