Q48SD12034NRFC
Hua Hua
Tau Wae: Q48SD12034NRFC
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 408W
Ngā Rauemi: Q48SD12034NRFC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o Q48SD12034NRFC
Tau Wae Q48SD12034NRFC Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 408W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5649 pcs Pepa Raraunga Q48SD12034NRFC.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Intermediate Bus Converter, Digital Rahi / Rahi 2.30" L x 1.45" W x 0.44" H (58.4mm x 36.8mm x 11.2mm)
Raupapa Delphi Q48SD Mana (Watts) 408W
Packaging Bulk Paa / Case 6-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 95.5% Whakaahuatanga Taipitopito Intermediate Bus Converter, Digital DC DC Converter 1 Output 12V 34A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 34A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low