PMT-48V150W1AA
Delta ElectronicsDelta Electronics
PMT-48V150W1AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMT-48V150W1AA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 150W
Ngā Rauemi: 1.PMT-48V150W1AA.pdf2.PMT-48V150W1AA.pdf3.PMT-48V150W1AA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMT-48V150W1AA
Tau Wae PMT-48V150W1AA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 7.01" L x 3.82" W x 1.50" H (178.0mm x 97.0mm x 38.0mm)
Raupapa PMT Mana (Watts) 150W
Ētahi Ingoa 1145-1109 Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Load Sharing He pai 89%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 3.3A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3.3A