PMT-4V350W1AN
Delta ElectronicsDelta Electronics
PMT-4V350W1AN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMT-4V350W1AN
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 4.2V 350W
Ngā Rauemi: 1.PMT-4V350W1AN.pdf2.PMT-4V350W1AN.pdf3.PMT-4V350W1AN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMT-4V350W1AN
Tau Wae PMT-4V350W1AN Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 4.2V 350W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 4.2V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Raupapa PMT Mana (Watts) 350W
Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output He pai 75%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 4.2V 60A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 60A