PMT-36V350W1AR
Delta ElectronicsDelta Electronics
PMT-36V350W1AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PMT-36V350W1AR
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 36V 350W
Ngā Rauemi: 1.PMT-36V350W1AR.pdf2.PMT-36V350W1AR.pdf3.PMT-36V350W1AR.pdf4.PMT-36V350W1AR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PMT-36V350W1AR
Tau Wae PMT-36V350W1AR Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 36V 350W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 36V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 8.46" L x 4.53" W x 1.97" H (215.0mm x 115.0mm x 50.0mm)
Raupapa PMT Mana (Watts) 350W
Ētahi Ingoa 1145-1153
PMT-36V350W1AR-ND
Tae Mahi -10°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output He pai 87.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 9.7A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 9.7A