DRL-24V480W1AA
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRL-24V480W1AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DRL-24V480W1AA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 480W
Ngā Rauemi: DRL-24V480W1AA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 746 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 746 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DRL-24V480W1AA
Tau Wae DRL-24V480W1AA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 480W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 746 pcs Pepa Raraunga DRL-24V480W1AA.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 5.03" L x 3.37" W x 4.87" H (127.7mm x 85.5mm x 123.6mm)
Raupapa LYTE Mana (Watts) 480W
Ētahi Ingoa 1145-1242 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 20A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 20A