DRL-24V120W1AA
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRL-24V120W1AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DRL-24V120W1AA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 120W
Ngā Rauemi: DRL-24V120W1AA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DRL-24V120W1AA
Tau Wae DRL-24V120W1AA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 120W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2350 pcs Pepa Raraunga DRL-24V120W1AA.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 4.63" L x 1.57" W x 4.87" H (117.6mm x 40.0mm x 123.6mm)
Raupapa LYTE Mana (Watts) 120W
Ētahi Ingoa 1145-1213 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 5A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 5A
Whakaaetanga CB, CCC, CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DRL10-12-1
DRL10-12-1
Kaihanga: TDK-Lambda Americas, Inc.
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 12V 10W
I roto i te taonga: 4424 pcs
Tikiake: DRL10-12-1.pdf
RFQ
DRL-24V240W1AS
DRL-24V240W1AS
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 240W