DRL-24V240W1AA
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRL-24V240W1AA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DRL-24V240W1AA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 240W
Ngā Rauemi: DRL-24V240W1AA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DRL-24V240W1AA
Tau Wae DRL-24V240W1AA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 240W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1403 pcs Pepa Raraunga DRL-24V240W1AA.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 4.63" L x 2.36" W x 4.87" H (117.6mm x 60.0mm x 123.6mm)
Raupapa LYTE Mana (Watts) 240W
Ētahi Ingoa 1145-1212 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 10A
Whakaaetanga CB, CCC, CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DRL-24V240W1AS
DRL-24V240W1AS
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 240W
I roto i te taonga: 1557 pcs
Tikiake: DRL-24V240W1AS.pdf
RFQ
DRL-24V480W1AA
DRL-24V480W1AA
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 480W