WVL9FJ820K
Hua Hua
Tau Wae: WVL9FJ820K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua WVL 82 10% F09
Ngā Rauemi: WVL9FJ820K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WVL9FJ820K
Tau Wae WVL9FJ820K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4489 pcs Pepa Raraunga WVL9FJ820K.pdf
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.300" Dia (7.62mm)
Raupapa WVL Q @ Freq 84 @ 2.5MHz
Paa / Case Radial, Vertical Cylinder Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 82µH
Teitei 0.430" (10.92mm) Whakaahuatanga Taipitopito 82µH Adjustable Inductor 84 @ 2.5MHz Radial, Vertical Cylinder