WVL9FJ682K
Hua Hua
Tau Wae: WVL9FJ682K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua WVL 6.8K 10% F09
Ngā Rauemi: WVL9FJ682K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WVL9FJ682K
Tau Wae WVL9FJ682K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4021 pcs Pepa Raraunga WVL9FJ682K.pdf
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.300" Dia (7.62mm)
Raupapa WVL Q @ Freq -
Paa / Case Radial, Vertical Cylinder Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 6.8mH
Teitei 0.430" (10.92mm) Whakaahuatanga Taipitopito 6.8mH Adjustable Inductor Radial, Vertical Cylinder