WVL9FJ680K
Hua Hua
Tau Wae: WVL9FJ680K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua WVL 68 10% F09
Ngā Rauemi: WVL9FJ680K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WVL9FJ680K
Tau Wae WVL9FJ680K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5375 pcs Pepa Raraunga WVL9FJ680K.pdf
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.300" Dia (7.62mm)
Raupapa WVL Q @ Freq 84 @ 2.5MHz
Paa / Case Radial, Vertical Cylinder Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 68µH
Teitei 0.430" (10.92mm) Whakaahuatanga Taipitopito 68µH Adjustable Inductor 84 @ 2.5MHz Radial, Vertical Cylinder