WVL9FJ272K
Hua Hua
Tau Wae: WVL9FJ272K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua WVL 2.7K 10% F09
Ngā Rauemi: WVL9FJ272K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WVL9FJ272K
Tau Wae WVL9FJ272K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5412 pcs Pepa Raraunga WVL9FJ272K.pdf
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.300" Dia (7.62mm)
Raupapa WVL Q @ Freq -
Paa / Case Radial, Vertical Cylinder Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 2.7mH
Teitei 0.430" (10.92mm) Whakaahuatanga Taipitopito 2.7mH Adjustable Inductor Radial, Vertical Cylinder