WVL9FJ221K
Hua Hua
Tau Wae: WVL9FJ221K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua WVL 220 10% F09
Ngā Rauemi: WVL9FJ221K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WVL9FJ221K
Tau Wae WVL9FJ221K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4764 pcs Pepa Raraunga WVL9FJ221K.pdf
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.300" Dia (7.62mm)
Raupapa WVL Q @ Freq 76 @ 790kHz
Paa / Case Radial, Vertical Cylinder Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 220µH
Teitei 0.430" (10.92mm) Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Adjustable Inductor 76 @ 790kHz Radial, Vertical Cylinder