WVL9FJ1R2K
Hua Hua
Tau Wae: WVL9FJ1R2K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua WVL 1.2 10% F09
Ngā Rauemi: WVL9FJ1R2K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WVL9FJ1R2K
Tau Wae WVL9FJ1R2K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5382 pcs Pepa Raraunga WVL9FJ1R2K.pdf
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.300" Dia (7.62mm)
Raupapa WVL Q @ Freq 72 @ 7.9MHz
Paa / Case Radial, Vertical Cylinder Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 1.2µH
Teitei 0.430" (10.92mm) Whakaahuatanga Taipitopito 1.2µH Adjustable Inductor 72 @ 7.9MHz Radial, Vertical Cylinder