WVL9FJ181K
Hua Hua
Tau Wae: WVL9FJ181K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua WVL 180 10% F09
Ngā Rauemi: WVL9FJ181K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WVL9FJ181K
Tau Wae WVL9FJ181K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5375 pcs Pepa Raraunga WVL9FJ181K.pdf
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.300" Dia (7.62mm)
Raupapa WVL Q @ Freq 76 @ 790kHz
Paa / Case Radial, Vertical Cylinder Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 180µH
Teitei 0.430" (10.92mm) Whakaahuatanga Taipitopito 180µH Adjustable Inductor 76 @ 790kHz Radial, Vertical Cylinder