WVL9FJ152K
Hua Hua
Tau Wae: WVL9FJ152K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua WVL 1.5K 10% F09
Ngā Rauemi: WVL9FJ152K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WVL9FJ152K
Tau Wae WVL9FJ152K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5362 pcs Pepa Raraunga WVL9FJ152K.pdf
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.300" Dia (7.62mm)
Raupapa WVL Q @ Freq -
Paa / Case Radial, Vertical Cylinder Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 1.5mH
Teitei 0.430" (10.92mm) Whakaahuatanga Taipitopito 1.5mH Adjustable Inductor Radial, Vertical Cylinder