WVL9FJ2R7K
Hua Hua
Tau Wae: WVL9FJ2R7K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua WVL 2.7 10% F09
Ngā Rauemi: WVL9FJ2R7K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WVL9FJ2R7K
Tau Wae WVL9FJ2R7K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5513 pcs Pepa Raraunga WVL9FJ2R7K.pdf
Te manawanui ±10% Rahi / Rahi 0.300" Dia (7.62mm)
Raupapa WVL Q @ Freq 88 @ 7.9MHz
Paa / Case Radial, Vertical Cylinder Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 2.7µH
Teitei 0.430" (10.92mm) Whakaahuatanga Taipitopito 2.7µH Adjustable Inductor 88 @ 7.9MHz Radial, Vertical Cylinder