PC9FJ6R8K
Hua Hua
Tau Wae: PC9FJ6R8K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua PC 6.8 10% F09
Ngā Rauemi: PC9FJ6R8K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PC9FJ6R8K
Tau Wae PC9FJ6R8K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5112 pcs Pepa Raraunga PC9FJ6R8K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.265" Dia (6.73mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PC
Ratonga - Q @ Freq 85 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 6.8µH
Teitei - Tae (Max) 0.270" (6.86mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 63MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Shielded Molded Inductor 853mA 330 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 330 mOhm Max Whakatauranga onamata 853mA
I teie nei - Maama 853mA