PC9FJ821K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PC9FJ821K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua PC 820 10% F09
Ngā Rauemi: PC9FJ821K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PC9FJ821K
Tau Wae PC9FJ821K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4049 pcs Pepa Raraunga PC9FJ821K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.265" Dia (6.73mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PC
Ratonga - Q @ Freq 90 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 820µH
Teitei - Tae (Max) 0.270" (6.86mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.5MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 820µH Shielded Molded Inductor 172mA 8 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max Whakatauranga onamata 172mA
I teie nei - Maama 70mA