PC9FJ471K
Hua Hua
Tau Wae: PC9FJ471K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua PC 470 10% F09
Ngā Rauemi: PC9FJ471K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PC9FJ471K
Tau Wae PC9FJ471K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 6029 pcs Pepa Raraunga PC9FJ471K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.265" Dia (6.73mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PC
Ratonga - Q @ Freq 100 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 470µH
Teitei - Tae (Max) 0.270" (6.86mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.2MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 470µH Shielded Molded Inductor 201mA 5.9 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 5.9 Ohm Max Whakatauranga onamata 201mA
I teie nei - Maama 100mA