PC9FJ1R5K
Hua Hua
Tau Wae: PC9FJ1R5K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua PC 1.5 10% F09
Ngā Rauemi: PC9FJ1R5K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PC9FJ1R5K
Tau Wae PC9FJ1R5K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5465 pcs Pepa Raraunga PC9FJ1R5K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.265" Dia (6.73mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PC
Ratonga - Q @ Freq 100 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 1.5µH
Teitei - Tae (Max) 0.270" (6.86mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 155MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Shielded Molded Inductor 1.54A 100 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.54A
I teie nei - Maama 1.54A