PC9FJ180K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PC9FJ180K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua PC 18 10% F09
Ngā Rauemi: PC9FJ180K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PC9FJ180K
Tau Wae PC9FJ180K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5438 pcs Pepa Raraunga PC9FJ180K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.265" Dia (6.73mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PC
Ratonga - Q @ Freq 115 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 18µH
Teitei - Tae (Max) 0.270" (6.86mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 23.8MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 18µH Shielded Molded Inductor 504mA 940 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 940 mOhm Max Whakatauranga onamata 504mA
I teie nei - Maama 504mA