PC9FJ1R0K
Hua Hua
Tau Wae: PC9FJ1R0K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua PC 1 10% F09
Ngā Rauemi: PC9FJ1R0K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PC9FJ1R0K
Tau Wae PC9FJ1R0K Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga PC 1 10% F09 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4303 pcs Pepa Raraunga PC9FJ1R0K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.265" Dia (6.73mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PC
Ratonga - Q @ Freq 85 @ 25MHz
Packaging - Paa / Case Radial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz Inangarangi 1µH
Teitei - Tae (Max) 0.270" (6.86mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 160MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Shielded Molded Inductor 1.7A 70 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.7A
I teie nei - Maama 1.7A