LVR01R0200FE70
Dale / VishayDale / Vishay
LVR01R0200FE70 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LVR01R0200FE70
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.02 OHM 1% 1W AXIAL WW
Ngā Rauemi: LVR01R0200FE70.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LVR01R0200FE70
Tau Wae LVR01R0200FE70 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.02 OHM 1% 1W AXIAL WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78880 pcs Pepa Raraunga LVR01R0200FE70.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±1000ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.115" Dia x 0.427" L (2.92mm x 10.85mm)
Raupapa LVR Tuhinga 20 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 20 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound