LVR016S-1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
LVR016S-1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LVR016S-1
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 240V 160MA RADIAL
Ngā Rauemi: 1.LVR016S-1.pdf2.LVR016S-1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LVR016S-1
Tau Wae LVR016S-1 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 240V 160MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 157577 pcs Pepa Raraunga 1.LVR016S-1.pdf2.LVR016S-1.pdf
Momotuhi - Max 240V (265V Int) Momo Polymeric
Te wa ki te haere 15s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.390" Dia x 0.150" T (9.90mm x 3.80mm) Raupapa PolySwitch®, LVR
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 7.8 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 2.5 Ohms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa E94783-000
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.200" (5.08mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 240V (265V Int) 160mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 370mA Anei - Max 2A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 160mA Whakaaetanga CQC, CSA, TUV, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LVR01R0100FE70
LVR01R0100FE70
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 0.01 OHM 1% 1W AXIAL WW
I roto i te taonga: 74155 pcs
Tikiake: LVR01R0100FE70.pdf
RFQ
LVR016S-2
LVR016S-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 240V 160MA RADIAL
I roto i te taonga: 219290 pcs
Tikiake: LVR016S-2.pdf
RFQ
LVR016S
LVR016S
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse