LVR01R0250FS70
Dale / VishayDale / Vishay
LVR01R0250FS70 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LVR01R0250FS70
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.025 OHM 1% 1W AXIAL WW
Ngā Rauemi: LVR01R0250FS70.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LVR01R0250FS70
Tau Wae LVR01R0250FS70 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.025 OHM 1% 1W AXIAL WW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 70343 pcs Pepa Raraunga LVR01R0250FS70.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±400ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.115" Dia x 0.427" L (2.92mm x 10.85mm)
Raupapa LVR Tuhinga 25 mOhms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Ētahi Ingoa LVRA-.025TR
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 25 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Current Sense, Moisture Resistant Wirewound Te hanganga Wirewound