IR02ER150J
Hua Hua
Tau Wae: IR02ER150J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-2 15 5% ER E2
Ngā Rauemi: IR02ER150J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR02ER150J
Tau Wae IR02ER150J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4695 pcs Pepa Raraunga IR02ER150J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 15µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 35MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Unshielded Inductor 150mA 2.8 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 2.8 Ohm Max Whakatauranga onamata 150mA