IR02ER100K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IR02ER100K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-2 10 10% ER E2
Ngā Rauemi: IR02ER100K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR02ER100K
Tau Wae IR02ER100K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4379 pcs Pepa Raraunga IR02ER100K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 55 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 10µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 50MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Inductor 130mA 3.7 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 3.7 Ohm Max Whakatauranga onamata 130mA