IR02ER270K
Hua Hua
Tau Wae: IR02ER270K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-2 27 10% ER E2
Ngā Rauemi: IR02ER270K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR02ER270K
Tau Wae IR02ER270K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4154 pcs Pepa Raraunga IR02ER270K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 27µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 20MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 27µH Unshielded Inductor 135mA 3.5 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max Whakatauranga onamata 135mA