IMS5SWDBH821K65
Hua Hua
Tau Wae: IMS5SWDBH821K65
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5SWD-65 820 10% B08
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
2600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS5SWDBH821K65
Tau Wae IMS5SWDBH821K65 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 34076 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5SWD-65
Ratonga - Q @ Freq 57 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz
Inangarangi 820µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4.2MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 820µH Shielded Molded Inductor 152mA 13 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Whakatauranga onamata 152mA I teie nei - Maama 45mA