IMS5SWDBH6R8J65
Hua Hua
Tau Wae: IMS5SWDBH6R8J65
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5SWD-65 6.8 5% B08
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS5SWDBH6R8J65
Tau Wae IMS5SWDBH6R8J65 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 21672 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5SWD-65
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 6.8µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 55MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µH Shielded Molded Inductor 500mA 1.02 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.02 Ohm Max
Whakatauranga onamata 500mA I teie nei - Maama 500mA