IMS5SWDBH5R6J65
Hua Hua
Tau Wae: IMS5SWDBH5R6J65
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5SWD-65 5.6 5% B08
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS5SWDBH5R6J65
Tau Wae IMS5SWDBH5R6J65 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 22135 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5SWD-65
Ratonga - Q @ Freq 47 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 5.6µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 65MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µH Shielded Molded Inductor 550mA 720 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 720 mOhm Max
Whakatauranga onamata 550mA I teie nei - Maama 550mA