IMS05WDST123J40
Hua Hua
Tau Wae: IMS05WDST123J40
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5WD-40 12K 5% RJ4
Ngā Rauemi: IMS05WDST123J40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS05WDST123J40
Tau Wae IMS05WDST123J40 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4576 pcs Pepa Raraunga IMS05WDST123J40.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5WD-40
Ratonga - Q @ Freq 36 @ 79kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 79kHz Inangarangi 12mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 300kHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 12mH Shielded Inductor 55mA 109 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 109 Ohm Max Whakatauranga onamata 55mA
I teie nei - Maama 14mA