IMS05WDST1R0K40
Hua Hua
Tau Wae: IMS05WDST1R0K40
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5WD-40 1 10% RJ4
Ngā Rauemi: IMS05WDST1R0K40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS05WDST1R0K40
Tau Wae IMS05WDST1R0K40 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5698 pcs Pepa Raraunga IMS05WDST1R0K40.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5WD-40
Ratonga - Q @ Freq 42 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 1µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 131MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Shielded Inductor 2.3A 62 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 62 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.3A
I teie nei - Maama 2.3A