IMS05WDST102K40
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IMS05WDST102K40
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5WD-40 1K 10% RJ4
Ngā Rauemi: IMS05WDST102K40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS05WDST102K40
Tau Wae IMS05WDST102K40 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5548 pcs Pepa Raraunga IMS05WDST102K40.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5WD-40
Ratonga - Q @ Freq 62 @ 250kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25kHz Inangarangi 1mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4.5MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Shielded Inductor 140mA 16 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 16 Ohm Max Whakatauranga onamata 140mA
I teie nei - Maama 52mA