IMS05WDST100K40
Hua Hua
Tau Wae: IMS05WDST100K40
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-5WD-40 10 10% RJ4
Ngā Rauemi: IMS05WDST100K40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS05WDST100K40
Tau Wae IMS05WDST100K40 Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5097 pcs Pepa Raraunga IMS05WDST100K40.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.164" Dia x 0.450" L (4.17mm x 11.43mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-5WD-40
Ratonga - Q @ Freq 46 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 10µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 42MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Inductor 480mA 1.4 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max Whakatauranga onamata 480mA
I teie nei - Maama 480mA