IMS02SH270J
Hua Hua
Tau Wae: IMS02SH270J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-2 27 5% RJ1
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS02SH270J
Tau Wae IMS02SH270J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4337 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-2
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 27µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 21MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 27µH Shielded Molded Inductor 88mA 5.8 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 5.8 Ohm Max Whakatauranga onamata 88mA