IMS02SH1R5K
Hua Hua
Tau Wae: IMS02SH1R5K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-2 1.5 10% RJ1
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS02SH1R5K
Tau Wae IMS02SH1R5K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5927 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-2
Ratonga - Q @ Freq 41 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 1.5µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 115MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µH Shielded Molded Inductor 228mA 860 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 860 mOhm Max Whakatauranga onamata 228mA