IMS02SH1R0K
Hua Hua
Tau Wae: IMS02SH1R0K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IMS-2 1 10% RJ1
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IMS02SH1R0K
Tau Wae IMS02SH1R0K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5188 pcs Pepa Raraunga
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa IMS-2
Ratonga - Q @ Freq 37 @ 25MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz Inangarangi 1µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 150MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Shielded Molded Inductor 385mA 300 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max Whakatauranga onamata 385mA